Erkende trainers


Om in aanmerking te komen voor erkenning moet aan een aantal voorwaarden worden voldaan.

Naam Stal Plaats E-mailadres Telefoon
Alice Zijlstra-Hijmering Amersfoort ahijmering@casema.nl 06-24787448
Alida Hadders-Breddels New Way Stable Oostwold alida.hadders@gmail.com 0597-551610
06-14420896
Anissa Richmond-Parry Semper Fi Ranch Wouwse Plantage anissa@semperfiranch.com 06-22792411
Anja Diephout Tinte info@triple-rwesternriding.nl 0181-415885
06-48629557
Belinda Schuurman-Kalshoven – D Jury Abbekerk b.kalshoven@quicknet.nl 0229-240953
06-15834080
Brigitta Wijnberg Western Wranglers Nieuw-Vennep info@westernwranglers.nl 06-16282859
Chris Knol – A/B/C/D Jury Together Ranch Papenburg-BRD c.knol@together-ranch.com 06-46356227
Danielle Kaczor Eagels ranch den Burg info@eagelsranch.nl 022-2317303
06-15615753
Danielle van Leeuwen Daans Horses Heemskerk info@daanshorses.nl 0251-249882
06-13060970
Erika Zengerink Kloosterhaar info@ezriding.nl 06-24503474
Francisca van der Poorte – A/B/C/D Jury Soest franciscavanderpoorte@hotmail.com 06-10824597
Gaby Laheij-de Leeuw Silver Ranch Oosterwolde info@silver-ranch.nl 0516-513721
Iris van Collem Voorhout info@irisvancollem.nl 06-22330080
Jamie Verkerk Amsterdam jamieverkerk@hotmail.com 06/13795727
Kelly de Leeuw Silver Ranch Oosterwolde info@silver-ranch.nl 0516-513721
Laja Schuurs Western Riding Achterhoek Lochem info.swra@gmail.com 06-28630664
Leon Jongsma Opeinde leon@naturologic.nl 06-42117588
Mariël Smit-Kooloos ER Ranch Nieuwebrug erranch153@hotmail.com 023-5336861
06-24224746
Marielle Paas Gieten m.paas@outlook.com 06-23898641
Marlies Maathuis MM Horsetraining Sint Jansklooster mmhorsetraining@gmail.com 06-13179558
Melanie van Remundt Alphen aan den Rijn melanievanremundt@gmail.com 06-53789766
Miranda Bouterse – A/B/C/D Jury Someren miranda.Bouterse@hotmail.com 0493-494582
06-54342718
Roy van der Hoeven Manege Kalverhoek Wijdewormer royvanderhoeven@hotmail.nl 075-6351171
06-13207885
Yvonne Welten-Boomen Someren info@hetkeelven.nl 049-3490778
06-15317002

De class ‘PioenPartners_Exception_ExceptionHandler’ kan niet gevonden worden.